ISIDOR: Redaktor napise to, co mu povie niekto iny. Pre vsetkych: Je jasne, ze clanok je mozno tak na zalepenie oci. Skutocnost je ina.
hneď pod nimi je terminál letiska a vedľa neho si cestu trávou brázdi 349+352? v ešte bez CVR ako L9. /fantázia dnes v redakcii riadne pracovala/ ?
*SOLARIS* maniak
Re #22847 igi151: Áno vlastní #3701, a je jediný na svete. (druhá generácia Urbino 15 CNG)
Za predpokladu, že do Bratislavy nebudú do mesiaca dodané Solarisy Urbino 15 CNG III, tak nás na mesiac opustí náš už svetový unikát svojho druhu Solaris Urbino 15 CNG II, ktorý odcestuje na turné do Brna. Bude tam spoločne s TEDOM-om, Citelis-om, MAN-om, Mercedes-om, SOR-om.
?