Reakcia na: eMareq #2258:
aj ja mám tú brožúrku - tiež je tam linka W a pri L22 je celodenne 21L23 - je v poriadku
L29 tak ako si popísal - teda chybne
ďalej nezisťujem, lebo by ma asi porazilo z takej fušerskej práce


Odporúčam si všimnúť hlavne neštandardnú smerovú tabuľu s výrazným textom a piktogramom smeru. Tak isto si všimnite zelenú látku pod tabuľou, ktorá smerovu tabuľu zvýrazňuje.
Doteraz som chodil s L9, ak som chcel rýchlejšie, tak s L13 alebo 27.
Peter K
A system pocitania vzkm som ochotny akceptovat len v autobusovej doprave, u TR len PREVADZKOVE NAKLADY.
Zrusme teda L70, ale usetrene naklady pouzime na upravu intervalov na L71 a L72 tak, aby spickovy interval netrval 1 hodinu, ale od 12.30 do 18.30 .
Takto by sa mohla zredukovat alebo odpalit nejaka A-linka v useku NO-KVP. {napr. nepojde L54 ale L37}