Mohly bi ste tu dat dajake fotky toho solarisu čo horel ???
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
Už ked to bolo v novinach aj v spravach tak potom prečo to nieje na tomto webe ?? ? ? ? ?
). Nižná Myšľa, Lorinčík s dá, teoreticky aj vstupný terminál na letisku.
vdaka
384
Re #22218 5: Rozmýšľal som o tom viackrát. Mám 5243 v Lorinčíku. Ak chceš ozvi sa na ICQ.
? ? ? ? ? ?