Reakcia na: Dimi #17790:
Tiež nie som elektrikár(lepšie povedané elektrotechnik), ale ja som si myslel, že rekuperáciou sa myslí využitie brzdením vziknutého napätia buď na napájanie dalších vozidiel v danom úseku resp. dodanie napätia naspäť do siete. Bez opätovného využitia sa musí energia spotrebovať(premeniť) v brzdových odporníkoch. je tomu tak aj u košických trolejov?
(
TA