K oznamom o zmenách v DPMK:
O zavedení linky na Jahodnú sa dočítate na letáčikoch na okne takmer každého spoja MHD. Cestujem MHD často (min. 2x denne) a tento letáčik už viem skoro spamäti
Lenže o linke č.5 som sa takto nikde nedočítal. Myslím si, že letáčiky v (trolej)busoch/električkách sú najlepší spôsob, ako informovať o zmenách v MHD, lepší ako oznamy na zastávke. Cestujúci podľa mňa strávi viac času V DOPRAVNOM PROSTRIEDKU než NA ZASTÁVKE.
O zavedení linky na Jahodnú sa dočítate na letáčikoch na okne takmer každého spoja MHD. Cestujem MHD často (min. 2x denne) a tento letáčik už viem skoro spamäti

Lenže o linke č.5 som sa takto nikde nedočítal. Myslím si, že letáčiky v (trolej)busoch/električkách sú najlepší spôsob, ako informovať o zmenách v MHD, lepší ako oznamy na zastávke. Cestujúci podľa mňa strávi viac času V DOPRAVNOM PROSTRIEDKU než NA ZASTÁVKE.
S499.1023
Cestujúci nič nezneužívajú! Cestujúci len využívajú dané možnosti. Prečo by nešli bezplatnou linkou, keď je?
Nech obchodné centrá preplácajú vlkom cestovné lístky, nebudú musieť mať zneužívané bezplatné linky.
Fuj, lae som sa nasral, to som od Teba nečakal:-(.
I.