Reakcia na: TA #16055:
Skúsenosti zo susedného Prešova naopak ukazujú, že po zavedení BČK (v roku 2002) došlo k skokovému navýšeniu tržieb (eliminovali sa falošné PCL). Preto som presvedčený, že aj v Košiciach to zmysel malo.Re #16058 Pitto: Prečítaj si to ešte raz:
... "zatiaľ sme nič neobjavili" ... "tam je to podobné" ...
Čiže v Košiciach ešte falošnú BČK nenašli, rovnako tak ako v Prešove.
raz však padnúť musela) zaujímalo by ma čo sa počne s plošinovými 6264 a 6270.Dá sa im preč plošina a interiér sa prerobí?Alebo sa ponúknu na odpredaj?
eMareq
Re #16051 5: Ja si pamatam na jeden skolsky spoj co jazdil z Tahanoviec, ale jazdil na nom nejaky ikarus
6264 skonci ako bufetak ? alebo pojazdna biblioteka. ?
Re #16049 *SOLARIS* maniak: Len aby 6270 neskoncila na L18 ? (ako som sa mal moznost raz presvedcit)
Re #16048 5: (reakcia na prvy link) "Preto predpokladám, že najneskôr do konca budúceho roka bude mať každý vodič elekričky, autobusu, či trolejbusu svoju čítačku."
Na to si este pockame. Radsej by som sa zameral na nakup el. oznacovacov listkov. A povyhadzoval mech. strojceky.