Reakcia na: BM #1581:
No ja viem tiež len o tom jednom kuse.Ja viem, že na ODS o dodávkach nevedia takmer nič. A to je osudová chyba!
Re #1584 Sarko: Áno, dalo by sa. Zo stanice by mohli odchádzať:
L5 - o celá 06 a 26
L6 - o celá 16, 36 a 56
LR1 - o celá 46
Ale to by sa museli prekopať zásadnejšie cestovné poriadky rýchlodráhy s väčším využitím prejazdov vozidiel medzi linkami.

Sarko
Ja len doplním BM, že 2002-ka primárne nepremáva preto, že pred zaradením do bežnej premávky by bolo potrebné zakaždým demontovať zariadenia, čo síce nie je zložité, ale časovo náročné. Pretože je trolejbusov dostatok, počas zimnej sezóny je trolejbus #2002 trvale vyhradený ako pracovný.