Reakcia na: *SOLARIS* maniak #15282:
L 35 a L 57 sú podľa mňa linky, ktoré by bolo dobré zlúčiť - v zmysle zrušenia L 57 a jej spoje by sa " presunuli " na L 35. Veď L 35 je vyslovene čo najrýchlejší presun medzi KVP a Ťahanovcami - zachádzka na Nám. MMM na L 57 je zbytočná. Ak by sa zrušila L 57, L 35 by mohla jazdiť od Madridskej cez Ázijskú triedu až na Moskovskú. To, že by zrušená L 57 nechodila cez Nám. MMM až taký problém nie je, premávajú tu aj L 34 a L 36.
Teda výsledný interval L 35 by mohol byť : 7,5 minúty v rannej špičke a 10 minút popoludní, čo by bolo až až až vystačujúce ( a aj zbytočné. )
Papyr
Oni sa nechvalia tym, ze maju nocnu vypravu vacsiu ako Kosice dennu. Akurat napisali, ze maju 55 nocnych poradi a 415 dennych, z toho 81 jednovozovych. Oni sa chvalia tym, ze dokazu spatne vystopovat, kolko elektricka kde meskala, a ze dokazu sledovat, na kolko % sa dodrzuje cestovny poriadok. No a toto je vcelku bezna vec, ktora sa sleduje kade-tade, na Slovensku tieto a dalsie veci eviduju Zilina a Presov, takze toto by som urcite nevyhlasoval za "europsku spicku", ako naznacil Reflex.