Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: giorgio #10601:
...a este 10 SU12 (10-3=7 novych busov.) ❗ ❓ ? ? ?
Perfektná správa: KE majú zakontraktovaných SU15 spolu 50 (odvolávam sa na: http://www.solarisbus.pl/english_site/referencje_zakontraktowano.html) ? ? ❓
e #10591......a prečo ma to vlastne odpájaš ? Nechcem byť drzý, ale si myslíš, že toto je jediný komp, a ktorý mám prístup ? To ti kto poradil ? - istý vodič žltej električky, či čo ? ?
ostatni, prepacte ze reagujem, slubil som, ze nebudem, ale

Re #10579 bonzak: ked uz niekoho opravujes za schyzo, tak si oprav vo svojom maile metanfetamin na metamfetamin. Dufam, ze ti je jasne, ze je to to iste ako pervitin.
Reakcia na: 5 #10594:
Hej, len zabudli povedat ze kedy. Asi ked u nas budu olympijske hry (Poprad-Tatry 3006)

otazka na stretnutie imhdkov v kosiciach

Reakcia na: oficiálne stretko (košických) imhdákov #10593:

ok, prist by som mal. Kde sa pojde sadnut ? Mate to vybavene ? ?
Reakcia na: 5 #10594:
ha zeby L57. To je co za blbost. Asi ako vlak na Kos. novu ves a elektricka n tahanovce.
Ale da sa to uskutocnit.
A L53 ma rano aky interval 12 minut To uz bude druha ?
Chcem sa spytat ci nepozna dakto zvas ev.Cislo prvej kosickej karosy B 731?
Včera bol v TV NAŠA krátky rozhovor s členmi predstavenstva DPMK (Titl a Dutko) a hovorili aj o novej L50 z Hanojskej cez Mier na NMM. Má dostať ako jediná v meste 12' špičkový interval.

oficiálne stretko (košických) imhdákov

Oznam pre všetkých nadšencov a priateľov MHD

Dňa 11.februára 2005 (piatok - UŽ ZAJTRA) o 17:30 pred pomníkom na námestí osloboditeľov sa uskutoční oficiálne stretnutie všetkých horlivých priaznivcov MHD.
Reakcia na: Sukeľ #10588:
Nos si teple spodky, to pomaha
Reakcia na: bonzak #10589:
Tu je moj email, tak laskavo si to mozme vykonzultovat takto. Toto je diskusne forum a tvoj problem a tvoju malickost ti rozoberiem v emaile aj priciny BANu.

TA: Nemozem za to, ze pol sidliska bezi na jednom serveri. Uz raz nemalo pol Petrzalky pristup na iMHD, tak sa nestazuj neako sa proti individuam musime branit a ignoracia tu velmi nepomaha, pricinou odbanovania bolo to, ze Diggimu sme s tym, znemoznili pristup na iMHD a ako sa vie, tak je to clovek, ktory mi najviac pomaha spravovat ke.imhd.sk, vzhladom na to, ze som mimo Kosic.
Reakcia na: BMko #10587:
a nezabudni to opäť spraviť tak aby si znovu zrušil polovicu KVP ?
Reakcia na: BMko #10587:
e #10587 taže to ty ma odpájaš ! Ty si z KE ? ?
Ďakujem dpmk, že mi každé ràno mrznú gule v s-ke. Ďakujem
Reakcia na: bonzak #10582:
Neboj BAN dostanes, znovu ale musim nieco doriesit z Vasim prevadzkovatelom internetu.
Reakcia na: TeBeCe #10571:
NIe neboj, vies len musim prehrabat asi 1500 mailov, ktore mam roztrusene na viacerych CD a este k tomu robota a neake behacky po lekaroch, ale hladam to
Reakcia na: 1018 #10584:
OK
do bonzaka som nerýpal. Moje prvé "rypnutie " bolo to schyzo s ypsilonom. A v každom prípade nemám nič proti nemu ( a ani nikomu inému z vás ).
Reakcia na: TA #10583:


Sa povedalo, ze koniec tym zabomysim vojnam 'Bonzak kontra ostatni', tak to ozaj ukoncite. Bodka. Finito. Vsetci. Nerypat. Nikto do nikoho. Chapeme sa uz vsetci?
Reakcia na: bonzak #10582:
poznám akurát tvoje meno, ktoré tu už bolo párkrát pranierované a to je všetko

a ešte 1 vec už viem - bývaš niekde pri Diggim

takže suma sumárum viem o tebe až 2 fakty ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.