Reakcia na: LC #71825:
Miskolcu mozme len tisko zavidiet ? zato "slavne" DPMK na cele s korunovanou dutou rurou Karafovou sa muselo poriadne prachmi nabalit vramci tendra a kupit ultralacne rachotiny varia, ktore by uz dnes defacto ziadne moderne mesto v EU kde je tram doprava nekupilo..no my musime byt "svetovi a unikatni" zas sa nam len vsetci budu smiat ze co tu za cuda nam behaju po kolajniciach,akoby prerobene T3 z cias komunizmu ? cele zle toto..ked uz budu nove kolajnice ,mali sa uz nakupit poriadne moderne nizkopodlazne bricky s klimou ci uz od Skody alebo Caf-u prip inej podobnej znacky(napr Alstom), nie tieto vysokopodlazne cuda co sa na moderne bricky len hraju a napadne podobaju na T3 z ery komancov ? kedy uz potom dostaneme zase taku sancu vramci tendra a dotacii z EU fondov na kupu poriadnych briciek?podla mna tak skoro to urcite nebude..najma po podozreni z machinacii,tunelovania vramci tendra a prania spinavych penazi.. pritom EU nam poskytla dostatok financii,1 zakupena brika mala stat podstatne viac ako tie co sa nakupia..cize zas vopred urceny a zmanipulovany vitaz.. ..ozaj neviete co je s odvolanim sa CAF-u vramci tendra, nic nove?
