Reakcia na: tbus #72891:
ak ten parkovací dom postaví a vlastní súkromná firma, tak komu inému by mal ísť príjem než jej? Na tom nevidím nič zlé. Ak by mesto malo rozum, postaví parkovacie domy za vlastné prostriedky a môže ono ryžovať. Evidentne však mesto toto nechce. Radšej sa tvári, že žiadny problém s parkovaním nie je.