Reakcia na: tbus #7903:
Takže od dnes si subjektívne vtlčiem do hlavy,že to som bol slabo oblečený a pridám si ešte jednu vrstvu oblečenia naviac. ? A tá anketa sa aj tak nevivíja podľa mojich predstáv. ? Asi sa fakt slabo obliekam?
.. Jednotka aj dvojka je rovnake. Ked je tam predsa chladno, tak automaticky je jasna odpoved, ze treba viac kurit.. Ci by bodla vyssia, alebo ci by URCITE bodla vyssia.
.. To urcuje uz prva veta, VO VOZIDLACHJE CHLADNO ...
Peter55