Ja sa Vám "starým vlčiakom"? čudujem, že sa Vám chce naťahovať sa s tými pologramotnými havkáčmi a reagovať na ich demagogické a nekompetentné príspevky. A ktorých mám na mysli, to sa pozná podľa gramatiky ?, pretože to sa tu už fakt nedá čítať ? Ja som mal spolužiaka, ktorý mal permanentne v diktáte asi 20-30 hrubíc, ale na týchto tu určite nemá.. ?
#39223 DADORIUS: ..netrápy.. ...pítat.. ? #39227 DoktorTalian: ..vichvaľujete... ...vínimiek... ..zhnytom.. ..nejakim idiotom...
Neskutočné!! ? ?
#39223 DADORIUS: ..netrápy.. ...pítat.. ? #39227 DoktorTalian: ..vichvaľujete... ...vínimiek... ..zhnytom.. ..nejakim idiotom...
Neskutočné!! ? ?
Papyr
Ale ten clanok sa venuje LEN problematike trolejbusov. A trolejbusy samotne este dobru MHD nerobia. Skor by ma zaujimalo porovnat moje postrehy z jula 2004 (vid #2968, #2969, #2970 ) - tam je napisane, CIM je bystricka MHD zla. Ked si ich tak citam teraz po 5.5 rokoch, je az zarazajuce, ako malo sa toho pri vsetkych tych zmenach dopravcov zmenilo K LEPSIEMU.