Reply on: Papyr #39225:
? Re #39227 DoktorTalian: Ak chceš byť idiot, tak píš idiotiny alebo radšej prispievaj na bystricoviny.sk, kde vypisuje p. demagóg Toman a ostatným, ktorí s tými bludmi a klamstavami nesúhlasia, pretože dostatočne dobre vedia, čo za hru sa tu hrá, ani neuverejnia ich vyjadrenie.
Papyr
Ale ten clanok sa venuje LEN problematike trolejbusov. A trolejbusy samotne este dobru MHD nerobia. Skor by ma zaujimalo porovnat moje postrehy z jula 2004 (vid #2968, #2969, #2970 ) - tam je napisane, CIM je bystricka MHD zla. Ked si ich tak citam teraz po 5.5 rokoch, je az zarazajuce, ako malo sa toho pri vsetkych tych zmenach dopravcov zmenilo K LEPSIEMU.