Reply on: brefos #39212:
Tak to som aj ja zvedaví ale ja si myslím, že on s tým nič neurobí lebo by som povedal, že tomu dosť nerozumie a vlastne tými čo je obklopený tak tí toto robia. Vieš tí v strede kam tak dobre nevidno. ?
Prispevok je 95%. Ja som sa uz informoval.
brefos