Reakcia na: vladis888 #39160:
1) ako ktore trolejbusy, aj v Ziline su niektore hrozne sunky.2) v Ziline ma nejaky trolejbus napravy Raba? Ja som myslel, ze tam maju vsetky napravy HN.
Re #39163 kvorka: Neda sa nesuhlasit.
Re #39169 expresbb: Jednak na baterky moze byt aj 24/25 Tr, jednak dojazd na baterky je okolo 1 km pomalej jazdy po rovine, ak sa nemylim.
Re #39176 DADORIUS: Zima ako v riti, prsanie a vetranie NIE JE VLASTNOSTOU TROLEJBUSU. Je to vlastnostou dvadsatrocnych prehnitych 14/15Tr. V Skode 120 r.v. 1989 tiez nebudes bohvieako nadseny. Trolejbus ako taky nie je zly, coz sa zda, ze ty nechapes. Zas na druhej strane ti rozumiem, zrejme nikdy si nevidel iny trolejbus nez bystricky. Myslis, ze prsi aj do tohto? http://www.imhd.sk/po/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=31084&idg=443&gi=40&gn=20&gs=e&gsd=
Prispevok je 95%. Ja som sa uz informoval.
brefos