MHD na stanice

Železničná stanica Banská Bystrica

Zastávka Železničná stanica, linky 1 2 4 6 7 8 20 28 29 33 34 35 36 41 43 80 97 100. V pešej dostupnosti sú aj zastávky Autobusová stanica, Partizánska cesta, Námestie slobody, Parkovisko Mičinská.

Autobusová stanica Banská Bystrica

Linky 20 23 28 29 97 601454 601455 601463. V pešej dostupnosti sú zastávky Železničná stanica, Námestie slobody, Parkovisko Mičinská.

Železničná zastávka Banská Bystrica mesto

Zastávka Národná, linky 1 2 4 6 7 8 21 22 26 34 41 97 601451 601454 601455 601463.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Tommo #10:
Nie je to ani 10 m, ani 20 m, a ani 100 m, a dokonca tým, že je počas bežnej prevádzky, keď sú obchody otvorené (neviem ako je to teraz) uzamknutý výťah a aj schodište pri ňom, je potrebné prejsť celou obchodnou časťou až na jej druhý koniec od Železničnej stanice a potom sa ešte vracať na nástupišťa, čo v konečnom dôsledku trvá tak cca 8 min, starším ľuďom samozrejme dlhšie. Takže tu sa nebavíme o nejakej lenivosti.
A tvrdenie že "každý spoj na každej zastávke" je nezmyselný, pretože tu sa bavíme o Autobusovej stanici, nie o nejakej málo frekventovanej zastávke. Autobusová stanica je pre mesto dopravný uzol a to nie len pre ľudí prichádzajúcich za prácou či vzdelaním, ale aj pre návštevníkov mesta teda turizmus.
Reakcia na: BB BUS 25 #13:
na spomínanú ulicu Tibora Andrašovana chodila do 13.12.2013 linka č. 33. Zišla by sa tam síce MHD,ale viete aká je situácia pri pointe.. Keď sa začne škola + začnú sa blížiť sviatky, ľudia sa idú zblázniť.. Linka č.33 dostala preto nový cestovný poriadok, keďže počas školy meškala medzi 5 až 10 minút a na konečnú zastávku prišla s meškaním. Tak tiež, kebyže ju tam teraz zavedia na ulicu Tibora Andrašovana,kde je spomínané Mammacentrum či ako sa to volá,tak by mala ešte väčšie meškanie. Bol by aj problém sa tam dostať. Ak by sa zaviedla nejaká doplnková linka, ktorá by pravidelne jazdila na ulicu Tibora Andrašovana,tak by to nebol zlý nápad.
Na spomínanú ulicu Tibora Andrašovana nechodí žiadna linka a nakoľko sú tam aj lekáry a chodia tam aj starší ľudia tak nejaká linka MHD by sa tam zišla nemusí to byť práve linka 33. Ak tam raz linka jazdievala prečo by nemohla jazdiť aj teraz? Však ak by o ňu nebol záujem tak by sa spoje zrušili. Nemusí tam chodiť každý spoj danej linky. Čo sa tíka tej cesty zo železničnej stanice na busku dá sa prejsť aj pešo to je pravda.
Reakcia na: TomoSK #7:
Človek keď chce sa dostane kdekoľvek sám naozaj tu netreba mát na každej zastávke každý jeden spoj.... To by bolo na hlavu.... Podľa mňa by niektorí ľudia boli najradšej aby im autobus zastal rovno pred vchodovými dverami 😒....
Reakcia na: TomoSK #7:
Áno a potom nak sa linka 33 predĺži na hodinový spoj nie ? Však z THK do Senice je to 35minut a ak by sa zachádzalo na ul. Tibora Andrašovana a aj na Autobusovú stanicu tak linka 33 by malá cez hodinu z THK do Senice
Reakcia na: MENDY #1:
Ľudí náozaj nezabije prejsť tich 10metrou z vlakovej stanice na autobusovú 🤦🏻‍♂️
Reakcia na: TomoSK #7:
Presne tak, len nech platia a sú spokojní s tým čo je, ak verejnosť žiada nejakú zmenu, odpoveď znie: "treba sa prejsť na ďalšiu zastávku", "v blízkosti je iná zastávka" a podobné odpovede 🙂 🙂
Reakcia na: pumaa11 #6:
nemusí ísť pešo, môže využiť linky 3 a 5
Reakcia na: Timmy #5:
Škoda, že tú MHD živia práve tí ľudia, ktorí sa nemajú sťažovať a nemajú byť leniví.. 😃
Reakcia na: Timmy #3:
Chodi 97-ka z, cez, okolo THK?? Tak sa asi má právo sa sťažovať!!
Ma ist pešo na Kyjevske nie? Kecy a dristy!
Reakcia na: TomoSK #4:
veď aj cez týždeň chodí, načo sa budú všetky busy chodiť na AS? to už ľudia sú fakticky leniví prejsť kúsok zo ŽST na AS? ja chápem že v tejto dobe by sa malo všade dopraviť MHD, ale to už vážne nemusí každý bus chodiť na AS..
Reakcia na: Timmy #3:
S tým jedným víkendovým spojom? 😃 To je celkom slušný luxus, skutočne sa nie je na čo sťažovať.
Reakcia na: MENDY #1:
veď 97ka chodí na AS. tak sa nesťažujte
Reakcia na: MENDY #1:
Presne tak, je to tu na hlavu postavené a to chcú, aby ľudia viac využivali MHD. Je to tak na hlavu postavené, ako tie ich zastávky len v jednom smere ako napr. Wolkerova, Švermova ESC, Europa SC, H. Vajanského, nepochopiteľné a idiocké riešenie (3 z toho sú na totálne frekventovaných miestach) , vyhovorka - inak sa to nedá. Hlavne, že má BB asi najdrahšiu MHD na SR, len škoda, že to nie je vidieť a s najväčšou pravdepodobnosťou ani nebude.
Zo Sásovej sa priamo dostanete na Autobusovú stanicu, žiaľ z THK a ostatnej časti Fončorda musíte vláčiť kufre a nákupy cez celý Terminál a na -1 zas cez celú Autobusovú stanicu naspäť na zastávku svojho spoja - KOCÚRKOVO v BB.