Reply on: DADORIUS #39196:
nepravda, keďže som z fachu tak viem, že Citelisy CNG SAD ZV neplatí, len tých 5%, ktoré mu následne preplatí mesto BB na základe zmluvy o výkone dopravy vo verejnom záujme ? Inak tiež som si všimol, že čím ďalej tým viac nám hrdzavejú T-busy, ako keby sa od leta na ne kašlalo, čím to je? Včera som šiel bielym šípom s vodičom #11 na L2 o 11:16 z Partizánskej, a v kĺbe nám krásne kvapkalo.
Mesto by sa naozaj malo zamyslieť nad tým, ako kšeftuje s pozemkami, prepláca čo nemusí, dotuje hlúposti a miesto toho to, čo by mu pomohlo najviac v tomto dopravne zatuchnutom kúte s kopou aút, je 100% ekologická doprava. Lenže pán primáštor už asi zabudol na to, keď tvrdil ako je mesto v dobrej kondícii a môže si kedykoľvek nakúpiť desiatky trolejbusov - nenakúpilo ani jeden! Dokonca ani jeden autobus, a to je o to zarážajúce, že má vlastný dopravný podnik. Žiadne mesto nenechá vlastný podnik padnúť na hubu a dotovať obchodníka, aj v PB je krásne ukázané, ako sa SAD a mesto môžu krásne dohodnúť - MDS, a.s.: výborný vozový park, doprava tak ako PB vyhovuje, žiadna zvýšená záťaž na rozpočet. Ale kde sa ide hlavou proti múru, tam nie je pomoci... ?
Prispevok je 95%. Ja som sa uz informoval.
Kami