Reply on: vladis888 #39183:
Ten isty clanok (mimochodom, ja som jeho autorom) najdes aj na IMHD BB v starsich clankoch. Dokonca jeden chytrak clanok viacmenej cely skopiroval a pod svojim menom vydal v ceskych Hospodarskych novinach. Lenze clanok je prilis malo politicky a prilis exaktny, takze sa s nim tazko polemizuje. Resp. mohol by normalnym smrtelnikom jasne ukazat, ze poslancom nejde o ekologiu a uz vobec nie o svojich obcanov.Ale ten clanok sa venuje LEN problematike trolejbusov. A trolejbusy samotne este dobru MHD nerobia. Skor by ma zaujimalo porovnat moje postrehy z jula 2004 (vid #2968, #2969, #2970 ) - tam je napisane, CIM je bystricka MHD zla. Ked si ich tak citam teraz po 5.5 rokoch, je az zarazajuce, ako malo sa toho pri vsetkych tych zmenach dopravcov zmenilo K LEPSIEMU.
Prispevok je 95%. Ja som sa uz informoval.
PIT
Je hanba, že si v dnešnej dobe ešte niekto dovolí niečo také, čo sa stalo úplne bežnými praktikami na stránke bystricoviny.sk - tak nech sa netvária byť informačný portál, keď je v mnohých prípadoch len propagandistický nástroj manipulovania verjenej mienky za účelom, aby sa neznalí ľudia začali tešiť z vecí, ktoré nie sú smerované v ich prospech, ale dokonca aj presne v ich neprospech.