Reply on: BB-Schuhu #39167:
musim len s tebou suhlasit vela spojov pred rokom 1989 malo pripojov a nielen v BB okrese. A cakali aj pol hodinu na vlak , dnes si to uz asi nevieme ani len predstavit
. Neboj budem sa snažiť, aby sa táto zbraň využila.
Prečo si BB sad-ka nenárokuje od SAD Zv peniaze za využívanie AS?
expresbb
HABIBI, mohla by už konečne SAD BB zverejniť, ako dopadli súdy na svojej webovej stránke.
Re #39163 kvorka: Ako som už spomínal, mne sa zapáčil Solaris Trollino. Ten ponúka možnosť zabudovať ako záložný pohon trakčné batérie, ktoré sa počas brzdenia elektrickou brzdou dobíjajú. Takýto trolejbus by bol vhodný do BB. Na zatiaľ zatrolejovanej trati by využíval elektrickú energiu a mimo trolej zase batérie. To by bol naozaj prínos pre ekológiu a aj by sa konečne mohli zrušiť súbehy trolejbus autobus.