Reply on: DADORIUS #39170:
Vieš kamoško každý vie prevádzkovať dopravu keď mu dakto zakúpi autobusy či na MHD alebo prímesto. Ty si myslíš, že to kúpili z vlastných zdrojov? Ved sa pozri okolo seba čo tu jazdilo a ešte aj jazdí. Tie prímeské autobusy kúpil BBSK a spláca ich a SAD ZV ich prevádzkuje a vlastní. A ešte K SAD BB z krachovala preto lebo BBSK jej nedával dotácie a potom SAD ZV sa vyhrážala vodičom SAD BB, že ak neprejdu k nim tak potom už nebudú môcť. Takže vodiči odišli a nemal kto jazdiť. Celá vec ako skrachovala SAD BB. Nevravím, že neboli nenažraný ale kvôli nenažranosti sa nedá skrachovať lebo keď ti dakto poviem že ti nedám viac tak sa musí uspokojiť s tým čo dostaneš. ?
. Neboj budem sa snažiť, aby sa táto zbraň využila.
Prečo si BB sad-ka nenárokuje od SAD Zv peniaze za využívanie AS?
mirkobb