Reply on: vladis888 #39160:
Z tych 15 Tr, mame len len jeden stary s rabami a to je ten dovleceny zo Zlina- ten ma uplne iny zvuk ano naše. vzdy spoznáš...Co je zaujmave ma 4 strešne vetráky.
A hlavne nechcem vidiet troleje ktory su tak zhnite že ked zatukam na plech tak padne kus plechu
BZUCO
Bohuzial ale ku DPM nieje nikdo taky stedri aby mu zapaltil nakup novych trolikou.