Reply on: si #4714:
Možno preto, že tieto biskupské stĺpiky či ako sa to prezýva nevyzerajú o nič lepšie, sú menej vidieť z auta takže si o ne skôr niekto oškrie vozidlo a navyše aj priestoro viac zavadzajú.
"Predtým to bolo horšie" - to je posledná argumentačná slamka, ktorej sa našťastie svedkovia vallovi môžu chytiť takmer vždy.
tom_sk
Ale je pravda, že takéto kovové stĺpiky sú trochu overkill a bolo by v križovatke lepšie použiť plastové ktoré sa v prípade núdze dajú prejsť alebo aspoň ťuknúť. Myslím, že aj takéto riešnie by ako prevencia uspelo.