Reply on: Viko #4335:
Áno, ale keď auto na hlavnej nadrbe do auta čo mu vbehlo z vedľajšiej tak sa tu nikto nebudete opúšťať že "vodiči na hlavnej si myslía že sú bohovia". Rovnako všetci na tej vedľajšej ceste dávate pozor či po hlavnej niečo nejde alebo sa neblíži. Na prechode pre chodcov zrazu úplne otáčate, tvárite sa že sú to nadľudské požiadavky a ako ste vy mali tušiť že ide nejaký chodec (ktorý sa pritom štandardne hýbe značne pomalšie ako to auto na hlavnej).
ikarus31