Bože čo by som dal za to aby voz 4808 vybuchol... ten nechutný, invalidný, šuchtavý, rozheglaný, črep, hanba 4.DPA! Ten autobus nevládze... on má deň čo deň meškanie od 3 až do 5min. a to je úplne pravidelne... ja neviem či je naozaj ten vodič taký divný alebo ten voz lebo iný vodiči nemajú problém a vôbec na to nedupú... problém bude asi aj tam že ked prichádza na Zaporožskú tak už má meškanie 2min. on asi fúka pneumatiky ten vodič na konečnej alebo čo... a potom tu mám mrznúť jak taký penis na tej špinavej lavičke od kečupu na Lúčanke a ten vodič si zatiaľ počúva vo vyhriatom kresle prdel a počúva teplý Westlive... jaj zabiť ho je malo.

Mat3j
1065 na 37/7 ja sa z toho zblaznim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A akoby ani nestacili serble z 1.DPA tak dnes rano tam behala 2110 na 6.poradi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ? ? ? ?
Dnes rano pred ZST Petrzalka chcipla 3615 na L82.
1134 na L22.?
Tomas: mam prosbu. Zajtra asi idem skusit vycistit nejake vozy na Ovsiste aj s eksotom. Potreboval by som par rad, lebo si v tom skusenejsi. Ako a co a tvoje rady mi please posli na mail. Vopred dakujem! ?