Dnes o 14:00 stala 4204 (linka č.93) na zastávke Kolmá smer Jasovska, mala otvorený zadný dekel a za ňou Liazka, nič vážne lebo už normálne ďalej jazdí na linke.
A čo som dnes pozoroval tak to som nevidel viac ako 2 roky... 4207 bola na linke č.94! Majiteľ tam nebol a tak voz bol pravdepodobne len tak vypravený... to je normálne.
Neviem či na 4813 je taký jeden mladý vodič pridelený ale musím povedať že je dobrý vodič a nerobí zmätky ako iný vodiči zo zácviku aj ked je vo 4.DPA myslím že este krátko.
A čo som dnes pozoroval tak to som nevidel viac ako 2 roky... 4207 bola na linke č.94! Majiteľ tam nebol a tak voz bol pravdepodobne len tak vypravený... to je normálne.
Neviem či na 4813 je taký jeden mladý vodič pridelený ale musím povedať že je dobrý vodič a nerobí zmätky ako iný vodiči zo zácviku aj ked je vo 4.DPA myslím že este krátko.

fobust
Vlastne tie uz nemame.