Reply on: ludmila minarikova #29542:
Ak sa smiem vyjadriť k spomenutému: Označovače sa počas prestojov na obratiskách kontrolujú. Ak vodič zistí pri kontrole poruchu označovača, poznačí to do príslušných dokladov, na základe čoho sa označovač po príchode do depa vymení. Je realitou, že môže dôjsť k poruche označovača na trase - však označovač, ktorý má poruchu, je automaticky zablokovaný (spoznáte to podľa výrazne svietiacich červených pásov po oboch stranách displeja). K údajnému "pokazeniu označovača vodičom" po dohode s revízorom: dovolím si predpokladať, že ide o nejaké špekulačné vysvetlenie spotredkované niekým, kto nie je absolútne a ani trochu "v obraze". Viete, vnútorné predpisy sú prísne - a predpokladám, že nikto by takýmto priehľadným spôsobom neriskoval veľký finančný postih+okamžitú stratu miesta. Tiež poznamenávam, že revízorské kontroly sú vecou náhodného výberu, preto by bolo veľmi ťažké takýto priehľadný podvod v praxi realizovať. Navyše - označovače sú prepojené s palubným počítačom a NIE JE TECHNICKY MOŽNÉ za účelom opisovaného podvodu len tak vyradiť jeden z prevádzky. Preto si dovolím konštatovať, že takéto vyhlásenia o "naschváloch" vodičov sú často veľmi "pritiahnuté za vlasy" a ničím nekorešpondujú so skutočnosťou.Tiež Vám prajem pekný deň a do budúcnosti viac bezstresového cestovania. ? Z.
Andy