Reply on: Darro #29543:
Teraz už súvislostiam nerozumiem vôbec ? , ale na základe skutočnosti, že sme kolegovia a priatelia už nejaký ten piatok, každý z nás viac-menej pochopí reakciu druhej strany - a keď nie, vždy sme si ako spolupracovníci veci skonzultovali do takej podoby, že už neboli pochybnosti, ako boli myslené. Som rada, že je to tak-ďakujem. ?
ludmila minarikova
Ďakujem a pekný deň všetkým na obidvoch stranách...
Mamina