Bože čo by som dal za to aby voz 4808 vybuchol... ten nechutný, invalidný, šuchtavý, rozheglaný, črep, hanba 4.DPA! Ten autobus nevládze... on má deň čo deň meškanie od 3 až do 5min. a to je úplne pravidelne... ja neviem či je naozaj ten vodič taký divný alebo ten voz lebo iný vodiči nemajú problém a vôbec na to nedupú... problém bude asi aj tam že ked prichádza na Zaporožskú tak už má meškanie 2min. on asi fúka pneumatiky ten vodič na konečnej alebo čo... a potom tu mám mrznúť jak taký penis na tej špinavej lavičke od kečupu na Lúčanke a ten vodič si zatiaľ počúva vo vyhriatom kresle prdel a počúva teplý Westlive... jaj zabiť ho je malo.
COLOR
7901+02 vykapala na Racianskom myte z L5, nesli zavriet prve dvere na 7902 - uz aj na Vazovovej sa s tym teta hrala dost dlho. Samozrejme, zdrzanie len 5 minut ale aj tak potom isli styri tramvaje za sebou.. Mimochodom debilny KRABUST so 7725+26 [TIMBUKTOO] na L11/5 (tusim, nie som isty) zastal na Racku stylom: vykapata 7901+02, za nou 70XX L7 a este on. Takze veselo blokoval BUS pruh na Racku. Premie dole!!