Z: ad4400: A digitálne transparenty budú? Ked to nemôžeš povedať chápem... a rád sa nechám aj prekvapiť, len čo by som chcel je to že aby sa 4400 vrátila späť na linku č.93/1? tam kde bola, aby som sa mal čím deň čo deň voziť do roboty z peknou mašinkou ako je bublifuk.

TeBeCe