Z: ad4400: A digitálne transparenty budú? Ked to nemôžeš povedať chápem... a rád sa nechám aj prekvapiť, len čo by som chcel je to že aby sa 4400 vrátila späť na linku č.93/1? tam kde bola, aby som sa mal čím deň čo deň voziť do roboty z peknou mašinkou ako je bublifuk.

Z
Opäť potvrdený vizuálny i hmatateľný dôkaz "zázrakov na počkanie". ? Celý tím 4. dopravnej zasa raz opäť dokázal, že je rovnocenným partnerom i "väčším" prevádzkam divízie - a tiež, že divízia sa z celkového pohľadu ohľadom generálok či ťažkých opráv vozidiel môže pochváliť profesionálnou a dobre odvedenou prácou. ?
----------------------------------------------
P.S. Stále viem, prečo som hrdá! ?