Reply on: Darro #29529:
obavam sa ze tvoje ocakavanie sa nenaplni
bude totiz premavat na trochu inej linke ako sme boli zvyknuti
co sa tyka transparentov tak este naozaj to nie je iste...
bude totiz premavat na trochu inej linke ako sme boli zvyknuti
co sa tyka transparentov tak este naozaj to nie je iste...

Z
Opäť potvrdený vizuálny i hmatateľný dôkaz "zázrakov na počkanie". ? Celý tím 4. dopravnej zasa raz opäť dokázal, že je rovnocenným partnerom i "väčším" prevádzkam divízie - a tiež, že divízia sa z celkového pohľadu ohľadom generálok či ťažkých opráv vozidiel môže pochváliť profesionálnou a dobre odvedenou prácou. ?
----------------------------------------------
P.S. Stále viem, prečo som hrdá! ?