Ja uz mam clanok zbuchany, je tam historia a maily, mohli by sme to dat dokopy, (poslem ti to ak chces ale chce to este sformalizovat) ! Ale to by sme rovno knihu mohli vydat!
inac fascinovalo ma vyjadrenie pana Z, ked hovoril o 24,25,26! Na konci dodal : dufame, ze sa situacia zlepsi!
pekne to ohodnotila moderatorka: dufat nestacilo a situacia v dnv je rovnaka!
matej> ty nemas na fone enter? Ved stlac dvakrat nulu!
inac fascinovalo ma vyjadrenie pana Z, ked hovoril o 24,25,26! Na konci dodal : dufame, ze sa situacia zlepsi!
pekne to ohodnotila moderatorka: dufat nestacilo a situacia v dnv je rovnaka!
matej> ty nemas na fone enter? Ved stlac dvakrat nulu!
Postavi sa nova "slza".
frenky
Este nieje rozhodnute, ci sa zrekonstruuje stara pristupova cesta do DNV (asi - urcite sa rata aj s rozsirenim), alebo sa postavi nova cesta ako pokracovanie Eisnerovej ulice, ktora sa potom napoji niekde pri terajsej COV. (za rovnake peniaze)
Skor by som bral tu 2. moznost. Pretoze, ked by sa vybudovala nova cesta, tak ta povodna by bola vyuzivana maximalne tak L20 + este gumokolistami, co by chceli ist do zahradky resp. do PRESSKAMU (terajsi Renault Trucks) a tym padom by sa tam dalo pekne jazdit na bicykli.
A buduci rok sa definitivne spravi ta prelozka Mlynskej a ak nasi miestny poslanci dodrzia to co tlacia ludom do hlavy uz cca 4roky a to, ze ak sa spravi ta prelozka bude L92 jazdit cez DNV. Takze nechajme sa prekvapit.