To je v poriadku. Konverziu som d3k0vi pomahal robit ja a na mojej Fekii som nemal Enter, takze tipujem ze za chvilku bude aj tento bug odstraneny.
Postavi sa nova "slza".
A obratisko pod ZST je blbost.

to je od nas z vyprav vse
neo
skoda, ze to nevyslo, moznoze by sa dnes planovala aj dratolezova trat do DNV
btw, ulica Eisnerova ma byt predlzena. Ako je vyjazd z DNV tak pojde rovno az po Stupavsku cestu (asi ako je COV)