Reply on: m@rtin #55886:
citát z vášho príspevku #55853 - "Jinak pro ty, kdo by snad věřili, že po Praze jezdí 17leté karosy B700:"ja tomu verím, veď je to vo vami prezentovanom dokumente napísané. Ak tvrdíte, že nejezdí tak je to mystifikace i z vašej strany a to niekoľkonásobná, tvrdili ste to opakovane pred pár týždňažmi.
Mne skutočne nejde o slovíčkarenie. Ide mi o to, že ako môžem ako neznalý Pražských pomerov Vám veriť vaše ďalšie argumenty? Prečo Vám mám veriť, že palmy na Lužinách sú umělé, keď ani o stáří vozů neprezentujete korektné údaje? ?
_______________
Re #55887 galiyosha: "GO Karos v Prahe nevyzerajú ako GO Karos v Bratislave."
- pravdu máš, ja som len reagoval kvoli vyššie uvedeným dôvodom.
som ti uz hovori, ze si privodis infarkt
SZKV
A za to, že si to tu jistý Pražák bere osobně a šíří tady narůžovo nalakované polopravdy, to opravdu nemůžu. Ale je svatá pravda, že diskuze o Praze v tomto duchu sem jednak nepatří a navíc nemá řešení- propaganda účinkuje jen na lidi, kteří nemají s danou věcí intenzivní přímou osobní zkušenost, což není můj případ.