Reply on: slovanista21 #55783:
Nevieš náhodou aká vozovňa bude vypravovať vozidlá na linku 23 a aká na linku 28?
nosného systému? ☠
mea culpa, ale mal si tam preklepy 
navyse takto primitivne spravajuceho sa cloveka som uz ozaj davno nevidel
a to sa internete najde ina chazka 

dovedenu do extremu a to ohromnu zavist a neschopnost prekrocit svoj tien. ohladne vysokoskolskom vzdelani je s tebou sa ako vidim uplne zbytocne bavit, kedze ziadne nemas a ani nevies co to znamena kvalitne vzdelanie 

aquila
vies chlapce, jedine co si tu zatial predviedol je, ze vies nadavat a urazat. ohaldne EU fondov (sudiac podla tvojich prispevkov) vies dokopy menej ako priemerny volic smeru teda nic.
si nejaky divny cech, resp niekto s rodnou cestinou ked nou ani len pisat nevies. a to ze zijes v prahe 6 rokov (pocitam si sa dostal na vysoku skolu, ale este si ju nestihol dokoncit v termine, ale neboj raz to pride
taktiez si zisti plan IX. petrocnice a rozpocet federalneho zhromazdenia na rok 1990. to len aby si si nasiel zopar tebe vecne chybajucich faktov.