Reply on: Papyr #52295:
A ma vubec BA na to aby poskocila o nekolik trid vyse ? Se stavajicima poctama vozu, nebylo by lepsi trochu zorganizovat dopravu a odstranit soubehy linek ? nejprve trat do petrzalky a pak uz se da povyrazovat dost solidni pocet vozu, ktery by se bez ni musely nahradit.A pokud by se udelaly jenom doplnkovy linky, ktery by navazely na kapacitnejsi kolejovou dopravu v dostatecne kratkym intervalu (5 minut a min) , da se snizit stav jeste vic.
Sommelier
su veci ktore ovplyvnis. Tamy sa zastavili po smrtelnej nehode vedenia DP (aspon taku kacicu som pocul)
ak je toto problem (dost sa v dielnach chlasta)
a ak je problem, ze kazda vozovna ma z kazdeho kusok (preco, preco, preco ?)... Este by mohli sorky rozhodit do kazdej par, podobne ako plyny, aby sme to uz naozaj mali vsetko vsade...