Reply on: Andy #52277:
Hmm , zajimavy je ze ted se do 21Tr investuji klimatizace a fungl novy napravy RABA. Co se rezaveni tyce, holt uz nastava doba, kdy se vuz po ujeti zivotnosti vyradi a nebude se recyklovat furt dokola. Rezne vsecho. I ty slavny kataroforezni slintyhnusy. Velka nehoda tu tusim jeste nebyla, ale dily jsou i kdyz se na ne obcas ceka. Obcas si over informace.
Sommelier
Odporuje to zakladnej logike obnovy parku. Neviem do akej miery bolo napriklad NEVYHNUTNE kupovat 6617-6638.
Znamena to, ze ak sme v roku 1992 kupili posledne karosy, je potrebne v ramci unifikacie pokracovat pokial sa neprestanu vyrabat ? => ze uz ich v inych mestach nechceli. A ktore ine mesto ako metropola by mala dostat VZDY to najlepsie co moze trh poskytnut ?