Reply on: richardhudec #178764:
len menší problém možno bude, že tam dali značku bus zastávka a nie tram zastávka, čo by sa ešte dalo prežiť, ale, aj "skrátili" zastávku, pretože keď bola značka na tej hliníkovej (niekým iniciatívne odlomenej) tyči, tak bola ďalej, ako teraz na stĺpe lampy. A keď už, mali ju dať na ten stĺp, kde je aj značka priechodu pre chodcov...inak, ak tam nebola značka, nie je (nebola) definovaná zastávka ako 30 metrov pred označníkom a 5 za ním a tam je zakázané stáť?
Valec
Ak by bol na N72 práve a len ten problém, že nejde zo stanice a preto treba na Hodžovom prestupovať, potom ten istý problém majú aj všetky "severné" nočáky s tým, že nejdú z centra a treba prestupovať na stanici.