Reply on: richardhudec #178764:
Predovsetkym sa treba stazovat na to ze nepoznaju predpisy. Zlta ciara uplne staci na to aby tam bol zakaz parkovat, ak to nevedia treba ich kompletne povyhadzovat.Mimochodom, ak tam je naozaj znacka autobusova zastavka tak tam moze stat 94
Valec
Zásadný problém ktorý v tomto ale vidím je ten, že je možné kombinovať len linky idúce zo Štefánikovej v smere na Zochovu a na Kollárko, a nie aj Zochovu s Kollárkom medzi sebou. A keďže tých severných liniek je menej, nebolo by to (tak jednoducho) realizovateľné.