Reply on: 810zssk #173199:
1. bohuzial tak to vyzera , mame sice elektricenky, ale tie su len asi na klasicku prepravu - t.j. mimo narazovych akcii, no davam aj za chybu usporiadatelovi, nie je povinnostou DPB si zistovat kde je aka sukromna akcia organizovana
2. ocividne nevedeli o akcii,alebo akoze nevedeli
3. bud rad,ze si mal stastie, pekne povedane: vedel si s tym systemom dopravy (z akcie) vy**bat
TeBeCe