Všimol som si že okrem prístreškov na zastávkach Magurská, Rudohorská, Karpatská (možno aj Pieninská) dnes odstránili starý aj zo zastávky Tajovského SOUS, je teda tiež možné že aj pri nemocnici dačo robia. Takúto veľkú akciu sme dlho nemali, mohli by ste to pofotiť.
mirkobb
Tak si zase myslim,ze sa to prirovnanie sa zacne pouzivat znovu v nejakej obmenenej forme,trebars: Si sprosty ako dopravne riesenie pri ESC alebo pod.
Este mala poznamocka pre JJ,expressBB. Preco uvadzate akesi odbocenie z R1 a nie I/66,mam za to,ze R1 konci niekde pred estakadou,to co ide popri Hrone je I/66,nie? Teda,za predpokladu,ze sa bude stavat severny obchvat bude aj to co pojde cez estakadu R1,inak je to stale len I/59,vsakze? Ale to uz predbieham "dobu",tak sa vam za moje "rojcenie" obom ospravedlnujem!