Reakcia na: slovak2018 #56315:
Presne tak, kurzy sa opäť završujú čiže očakávam od trolejky opätovné zlepšenie služieb...
Ale teraz sa uvoľnia nejaké z TB liniek, takže si myslím, že nehrozí. Vie niekto, čo sa vodičovi stalo ? Mikrospánok?
madarjarko
Zaujímalo by ma či sa nejaký z nich zachoval