Reakcia na: JJ #11990:
To je mozne. Kludne aj T-Bus v noci, dolezite je dobudovat siet tak, aby mohla tvorit nosny system, zaviedol sa taktovy interval a potom sa mozeme bavit aj o nocnej doprave. Inak, ak sa nemieni do Sasovej investovat (to mal tusim Kralik v programe, tak sa ho na to spytajte...) tak v tom pripade teda zrusit trolejbusy uplne, ale zosobnit minimalne investiciu na TrT do Tesco.
Karol Nagy
Bratislava, Prešov, Košice, Žilina takej stupidity neboli schopné. Podľa mojho názoru to v BB prešlo v rámci privatizačného ošiaľu, ktorý zavial na celú Európu.
Nepoznám zatiaľ ale iné väčšie mesto okrem BB a NR, ktore si nechalo sprivatizovať MHD a potom sa dať vydierať súkromnými vlastníkmi.
A prečo mesto kúpilo autobusy a prečo si ich nekúpil vlastník MHD? Asi jednoducho na to nemal a ak mal, prečo by nevyužil, že mal svojich ľudí vo vedení mesta? Bohužiaľ veľmi pravdepodobne v rámci práva. Možno sa príde na nejaké prkotinky...
Chcem poprosiť aspoň o podporu všetkých akcií proti zrušeniu trolejbusov a do budúcnosti - navrátenia prevadzkovania priamo mestom, ktore verím, bude už po nových voľbách kontrolovateľne aspoň poslancami, keď už nie občanmi.