Podlavican: mna tvrdo zasiahlo rozdelenie 31 medzi 34 a 27. Plus neskorsiu vymenu 27 za vysmech menom 51. Cize 34 sa ma uz davno netyka, napriek tomu si myslim ze prinos je vyssi. Zalezi od intervalu.
Majko: Tiez som zazil vyhriate trolejbusy. Slo vsak o vikend. V spicke neviem.
Majko: Tiez som zazil vyhriate trolejbusy. Slo vsak o vikend. V spicke neviem.
.
Vladimír
Re #1839 Schuhu: Síce máš pravdu, to mi nenapadlo, že tak ako sa dá prestúpiť na Nám. slobody, na väčšinu z týchto liniek možno proestúpiť aj na Mičinskej. Naďalej pre mňa však zostáva nepochopiteľné, že BBDS požaduje i pre pravidelných používateľov MHD platbu za prestup. Akým právom?