Konecne kuria v trolejbusoch po 2rokoch,je to super.To nie je kritika ale pochvala
.
Stanica by síce nebola, ale šlo by sa cez Nám. slobody, aj Sásová by sa odviezla na Štefánikovo nábrežie.

Chválim!!!
podlavičan
Prepáč, možno som to napísal komplikovane. Pre tých ktorí to nepochopili: linka 34 spájala Podlavice so sídliskom a na trase od malej stanice na hlavnú železničnú stanicu sa dalo vystúpiť na zastávkach :
Štefánikovo nábr. - OVS
Námestie Slobody
Partizánska cesta
Ul. 29. augusta .
Nová trasa 34 tieto zastávky zrušila.
Typická reakcia človeka, ktorý reaguje bez toho, aby sa zamyslel nad tým, čo píše, pretože jeho sa to osobne nedotýka. Opakujem: SAD týmto spôsobí Podlavičanom viac problémov ako osohu.