Reply on: Vladimír #1863:
Máš pravdu, medzi Fončordou a Sásovou sa hodne cestuje - linkou 24, dokonca v určitých hodinách býva nabitá na prasknutie. Cez víkend je podľa mňa podstatne vyťaženejšia ako trolejbusové linky 1 a 6 (od Úsvitu). Prečo? Lebo do Sásovej je to peši predsalen ďaleko a tak je táto jazda hodná ceny jednorazového lístka...
Kami
Podlavicania: je to na vas. Ked je nemozne zrusit zachadzanie L20 na Javornicku, L100 je stale bezplatna, L2 ma vlozeny spoj, ...
Re #1679 Pit: (opravujem sa) overil som si spustenie zel. stanice. Este 3.12. sa tadial len prechadzalo, zastavky este neboli hotove. 8.12. uz zastavky normalne fungovali.