Reply on: upravovač fotiek #4030:
Teším sa, že vo východnej Európe je už komplet vyriešené každodenné dochádzanie za prácou po železnici. Takže už môžme liať miliardy na výlety a biznis tripy najbohatších vrstiev.
) tak ma ako prvoplan napadne tunel popod karpaty... a ked tu uz bude raziaci stit, mohli by s nim spravit rovno aj trat pre "normalnu" zeleznicu (odklon nakladnej dopravy) a tiez dokoncit spojenie vychod-zapad na severnej casti D4....

810zssk
Viedeň je pre takéto vlaky beztak logická aj z iných hľadísk (ako si povedal je to väčšie sídlo, a navyše tam je menší dopyt na Prahu ako z BA takže nevzniká problém s nepomerným dopytom na pražskej a budapeštianskej vetve). Bratislava bude obslúžená osobitnými bratislavskými vlakmi.