Reply on: 3pa3ck3 #4047:
Nechce sa mi veriť, že tunel v skale popod Karpaty na BANM vyjde z posúdenia drahšie, než tento ich navrhovaný tunel v štrku popod Dunaj s rozpletom pod centrom.(Inak link nevidno - "Stránka neexistuje alebo je privátna")
) tak ma ako prvoplan napadne tunel popod karpaty... a ked tu uz bude raziaci stit, mohli by s nim spravit rovno aj trat pre "normalnu" zeleznicu (odklon nakladnej dopravy) a tiez dokoncit spojenie vychod-zapad na severnej casti D4....
si
na druhej strane ak tie tunelove rury pre rozne typy dopravy budu +- v tej istej trase, mozes zas kusok usetrit na unikovych tuneloch... (ale ako dosledok to nasledne vyzaduje spolocny dispecing)