Reply on: shaggy #4682:
Nehovoriac o tom, že pri tom lárom-fárom odhadovaní uličiek druhá vychádzala vždy veľká a ostatné veľmi ltt, permanentne tam niekto debilným státím sťažil prejazd. Plus pri akejkoľvek akcii v DKZH apod. sa z toho stalo záchytné parkovisko a domáci sa mohli strčiť. Obyvateľom sa dokončením plochy uľaví, akurát opäť meškajú oproti ohlásenému termínu
S499.1023