Reply on: bobitwo #4339:
Účastník premávky sa tiež nezhmotní, teleporty zatiaľ nemáme. Ten chodec či cyklista tam odniekiaľ prišiel väčšinou tempom pomalším než je rýchlosť auta. Ak teda vieš dávať prednosť autám, vieš ju rovnako dávať aj chodcom.(A riešim samozrejme prechody bez CSS, prechádzanie na červenú je iná téma.)
S499.1023